Skip to product information
1 of 4

NA-KD

Long Sleeve Bardot Top White

Long Sleeve Bardot Top White

Regular price €15,00
Regular price €44,00 Sale price €15,00
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color

Ngjyra:
E bardhë(White)

Material:
43% Polyester, 29% Lyocell
24% Cotton, 4% Elastane

Modelja është e gjatë 174cm dhe ka të veshur masën 34(XS).

View full details