Skip to product information
1 of 2

NA-KD

Organic Cotton Cropped Top White

Organic Cotton Cropped Top White

Regular price €12,00
Regular price €24,00 Sale price €12,00
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color

Ngjyra:
White

Materials:
100% cotton

Modelja ne foto është e gjatë 173cm dhe ka të veshur masën 36(S).

View full details