Skip to product information
1 of 4

NA-KD

Ring Detail Bikini Panty

Ring Detail Bikini Panty

Regular price €10,00
Regular price €20,00 Sale price €10,00
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color

Ngjyra:
Blue

Material:

  • 75% Recycled polyester, 25% Elastane.

Modelja është e gjatë 165cm dhe ka të veshur masën 34(XS).

View full details