Skip to product information
1 of 4

NA-KD

Twist Rib Mini Dress Blue

Twist Rib Mini Dress Blue

Regular price €10,00
Regular price €50,00 Sale price €10,00
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color

Ngjyra:

Blue

Materials:
95% Viscose, 5% Elastane

Modelja është e gjatë 176cm dhe ka të veshur masen 40(L).
View full details